Bamboo

BAMBOO MAT
/ imitace plotové bambusové stínící rohože /

Stínící rohože BAMBOO MAT jsou oblíbené pro jejich univerzální použití, konzervativní vzhled a skvělou cenu. Stejně jako u řady CONIFER S je zde rozsáhlý výběr výšek plotů (1,0; 1,2; 1,5; 1,8 a 2,0 m) a je možné jejich oboustranné užití (tedy ekonomické výhody stejné jako u řady CONIFER S). Proto jsou tyto rohože vhodné pro rozsáhlejší plochy s požadavkem na vzhlednost z obou stran. Jejich vzhled imituje známé a oblíbené bambusové rohože, avšak můžete počítat s delší životností a stálostí tvaru (neodlamují se Vám bambusová stébla, jak je běžné u bambusových rohoží). Plot je tvořen svislými dutými zploštělými tyčkami z plastu. BAMBOO MAT je nabízen v rolích v různých výškách a délce vždy 3 m. Nabízené odstíny jsou žlutá, zelená, hnědá a tmavě šedá a žlutá s hnědými pruhy.Role je možné rozměrově upravit pomocí nůžek.
Jsou vhodné k instalaci na různé konstrukce plotů, obložení částí stavebních konstrukcí, balkonů, altánků, pergol a estetické oddělení stavenišť. BAMBOO MAT je možné instalovat na vodorovnou konstrukci například pergoly pro její zastínění (nutné instalovat na dostatečně hustý rastr například: kari síť nebo pletivo).
Stínící rohože BAMBOO MAT jsou oblíbené pro jejich univerzální použití, konzervativní vzhled a skvělou cenu. Je zde rozsáhlý výběr výšek plotů (1,0; 1,2; 1,5; 1,8 a 2,0 m) a je možné jejich oboustranné užití, které je ekonomicky výhodné. Proto jsou tyto rohože vhodné pro rozsáhlejší plochy s požadavkem na vzhlednost z obou stran. Jejich vzhled imituje známé a oblíbené bambusové rohože, avšak můžete počítat s delší životností a stálostí tvaru (neodlamují se Vám bambusová stébla, jak je běžné u bambusových rohoží). Plot je tvořen svislými dutými zploštělými tyčkami z plastušířky 12 nebo 7mm. BAMBOO MAT je nabízen v rolích v různých výškách a délce vždy 3 m. Nabízené odstíny jsou žlutá, zelená, hnědá a tmavě šedá, které mají šířku 12mm. Žlutá s hnědými pruhy je šířky 7mm. Role je možné rozměrově upravit pomocí nůžek.Jsou vhodné k instalaci na různé konstrukce plotů, obložení částí stavebních konstrukcí, balkonů, altánků, pergol a estetické oddělení stavenišť. BAMBOO MAT je možné instalovat na vodorovnou konstrukci například pergoly pro její zastínění (nutné instalovat na dostatečně hustý rastr například: kari síť nebo pletivo).
Nabízené varianty:

 

Balení: zboží je baleno v rolích délky 3m, liší se pouze výškou dle nabízených variant. Prodej možný pouze na celé balení.

balení bamboo matbamboo role

 

ukázky realizací:

bamboo mat green 12

 

yellow bamboo mat instalace

Sortiment
Sortiment plotů Internetový katalog je stále aktuální a je tím nejlepším pomocníkem při Vašem výběru.
FAQ
Nejčastější dotazy Nevíte si rady s produkty? Pokud nenajdete odpověď na Váš dotaz, neváhejte se nás zeptat!